Telefon+81 741 11 11Godziny otwarciaPon. - Piątek: 8:00 - 16:00
PolskiAngielski
  • Flaga
Wybierz model
Strona główna » Nakrętki

Nakrętki

      rozmiar (mm) dane uzupełniające
     
tolerancja wyszukiwania: mm

id Nazwa rozmiar (mm) dane uzupełniające opis
TR291921 Nakrętka R44342 25,4
TR349318 Nakrętka m6 kołnierzowa schumacher 13961 6
TR180690 Nakrętka m8 03316466 8
TR242829 Nakrętka 04185354 8
TR337169 Nakrętka m10 twardość 10,9 0002380060 10
TR351094 Nakrętka m10 87547587 10
TR1766 Nakrętka zwrotnicy 105x1,5 55113631 105x1,5 zewnętrzny gwint
TR318884 Nakrętka 01113148 10x1
TR67153 Nakrętka 12164721 10x1,25
TR6275 Nakrętka śruby koła talerzowego 83417169 11,5 1/2' - 20
TR152121 Nakrętka korbowodu 70570094 11,5 1/2' -20
TR9792 Nakrętka śruby koła przód gwint 11,5mm 195490M1 11,5 1/2' unf
TR10130 Nakrętka śruby koła talerzowego 1 2 unf 83417169 11,5 1/2' unf
TR10555 Nakrętka korbowodu 1 2 unf 33221328 11,5 1/2' unf
TR5781 Nakrętka śruby koła przód 11,5mm 483879R2 11,5mm 1/2'
TR9359 Nakrętka śruby koła tył gwint 14,3mm 180004M1 12,8 9/16' unf
TR339195 nakrętka m12 samokątrująca 0002333230 12
TR22967 Nakrętka śruby korbowodu 69010373 12X1
TR7952 Nakrętka samokontrująca 01112858 12x1,5
TR52108 Nakrętka m12x1 5x130 81633c1 12x1,5
TR202958 Nakrętka calowa 0576007 14,1 5/8' unf
TR273723 Nakrętka 353927X1 14,3 5/8' unf
TR9523 Nakrętka śruby koła tył gwint 14,4mm 3047575R2 14,4 5/8'
TR9384 Nakrętka kierownicy 195592M1 14,4 5/8' - 16 srebrna
TR317882 Nakrętka 0000127040 14
TR9881 Nakrętka calowa 5/8 unf 425-1110 14,5 5/8' unf
TR9825 184273M1 Nakrętka śruby koła tył gwint 5 8 unf 881162M1 14,5 5/8' unf stożek
TR11043 Nakrętka śruby koła przód 933948R1 14x1,5
TR198878 Nakrętka m14 x 1 5 din 934 6005026088 14x1,5
TR266371 Nakrętka śruby koła 2.1011.408.1 14x1,5
TR146518 Nakrętkam14 x 2 0 9968013 14x2
TR197354 Nakrętka 905238R1 14x2
TR9708 Nakrętka śruby koła tył 1872458M1 15,9 11/16' UNF
TR10022 884847M93 Nakrętka śruby koła tył gwint 11 16 unf 847417M1 15,9 11/16' unf
TR10151 Nakrętka śruby ramienia belki przedniej fi wew 11 16 unf 894060M3 15,9 11/16' unf
TR18981 Nakrętka wałka kolumny kierowniczej gwint 11 16 unf D5NN3N602A 15,95 11/16' UNF
TR24691 Nakrętka M16x2 gwint 16x2 00 83958009 16X2
TR44719 Nakrętkaf18g lhnakretka 1966246C1 16l
TR146629 Nakrętka m16 0.900.0097.5 16
TR238687 339495X1 Nakrętka 3764827M1 16
TR42134 1440231X1 Nakrętka śruby koła tyłgwint 16x1 5 3009748X1 16x1,5
TR42145 Nakrętka śruby felgi koła gwint m16x1 5 1440231X1 16x1,5
TR42148 Nakrętka śruby felgi koła gwint m16x1 5 3785846M1 16x1,5
TR42151 Nakrętka śruby felgi koła gwint m16x1 5 3816971M1 16x1,5
TR5417 Nakrętka śruby koła tył m16x1 5 wysokosc 14mm 12164121 16x1,5 14mm wysokość
TR42147 Nakrętka śruby felgi koła gwint m16x2 0 3815981M1 16x2
TR78158 Nakrętka gwint m16xx2 86018009 16x2
TR39992 Nakrętka sworznia zwrotnicy 19,1mm 353436X1 17,5 3/4
TR7849 Nakrętka śruby koła tył gwint 3 4 T26309 17,5 3/4'
TR15280 Nakrętka koronowa piasty koła fi 17,5mm 86632554 17,5 3/4' - 16 - unf
TR19563 Nakrętka mocująca łańcuch stabilizatora gwint 3 4 unc 34691S36 17,5 3/4' UNC
TR38577 Nakrętka koronowa 353928X1 17,5 3/4' UNF
TR9897 Nakrętka śruby obręczy koła gwint 3 4 unc 375100X1 17,5 3/4' unc
TR6116 Nakrętka śruby koła tył D3NN1120B 17,5 3/4' unf
TR9889 Nakrętka koronowa piasty koła 17,5mm 353928X1 17,5 3/4' unf
TR9883 Nakrętka śruby ramienia belki przedniej 3 4 unf 353435X1 17,5 3/4' unf
TR13333 Nakrętka śruby ramienia belki przedniej nakretka centralna 405576R1 17,5 3/4' unf -16
TR35180 Nakrętka śruby felgi koła 3230877R1 18X1,5
TR198891 Nakrętka gwint m18 VJB976 18
TR5418 Nakrętka śruby koła tył nut m18x1 5 12164121 18x1,5
TR11042 Nakrętka śruby koła tył gwint 18x1 5 01101323 18x1,5
TR42021 Nakrętka śruby koła tył M18 X 1.5 1440226X1 18x1,5
TR42022 Nakrętka śruby koła tyłgwint 18x1 5 3384597M1 18x1,5
TR42132 Nakrętka śruby koła tyłgwint 18x1 5 3699444M1 18x1,5
TR42149 Nakrętka śruby felgi koła gwint m18x1 5 392420X1 18x1,5
TR47219 Nakrętka śruby koła tył 933800R1 18x1,5
TR75220 Nakrętka 18 x 1,5 mm 5100941 18x1,5
TR102430 Nakrętka m 18 x1.5 2.1019.060.6 18x1,5
TR146510 Nakrętka 85805976 18x1,5
TR8915 Nakrętka śruby koła tył gwint m18x1 5 392501X1 18x1,5 stożek
TR146703 Nakrętka 112507A1 18x1,5L
TR18980 Nakrętka wałka kolumny kierowniczej 1853123M1 19,1 13/16'
TR6011 Nakrętka rzymska łańcucha belki 82005860 19,1 3/4' unc
TR198998 Nakrętka m20 JB9921 20
TR348245 nakrętka m20 0002335510 20
TR348249 Nakrętka m20 0002375210 20
TR192766 Nakrętka koronowa piasty przedniego koła 2WD 7/8 3059772R1 20,3 7/8' unf
TR13362 Nakrętka wieszaka gwint 20,4mm 527937R1 20,4 7/8 -
TR31490 Nakrętka wałka ataku 934649R1 20X1,5
TR35261 Nakrętka śruby koła m20x1 5 905654R1 20X1,5
TR69468 Nakrętka zabezpieczająca 587302 20x1
TR11044 Nakrętka śruby koła tył gwint 20x1 5 934008R1 98783C1 20x1,5
TR16411 Nakrętka śruby koła tył gwint m20x1 5 98783C1 20x1,5
TR47220 Nakrętka śruby koła tył 30247400 20x1,5
TR47221 Nakrętka śruby koła tył JB8205 20x1,5
TR70847 Nakrętka 14044271 20x1,5
TR149488 Nakrętka m20x1 5 9968026 20x1,5
TR150397 Nakrętka śruby koła tył m20x1 5 041088R1 20x1,5
TR180696 Nakrętka śruby koła tył 01104070 20x1,5
TR243274 Nakrętka din980 m20x1 5 01136470 20x1,5
TR268148 Nakrętka 1440252X1 20x1,5
TR69687 Nakrętka 10724720 20x1,5x20
TR42150 339035X1 Nakrętka śruby felgi koła gwint m20x2 5 3009747X1 20x2,5
TR235551 Nakrętka 380424 20x2,5
TR20300 Nakrętka 22x1,5 prawy 22X1,5
TR32578 Nakrętka kontrująca przegubu rozmiar m22x1 5rh F198300100070 22X1,5
TR42133 Nakrętka śruby koła tyłgwint 22x1 5 3712611M2 22x1,5
TR150649 Nakrętka m22 x 1,5 711300A1 22x1,5
TR173501 Nakrętka śruby koła tył 190003880305 22x1,5
TR71518 Nakrętka 22x1,5x17x32 14045271 22x1,5x17x32
TR15739 Nakrętka łącznika m22x2 5 135872040040 22x2,5
TR45860 Nakrętka śruby koła tył X435511730000 22 długość 23
TR45861 Nakrętka śruby koła tył 22x1,5 X435612000000 22 długość 26
TR6393 Nakrętka koronowa piasty koła 14H920 23,6 1'
TR24569 Nakrętka M24x1,5LH m24g lh 126141A1 24L
TR35214 Nakrętka wałka atakującego 934262R1 24X1,5
TR48865 Nakrętka m24x1 5d 0.900.0084.6 24x1,5
TR348314 nakrętka 24x1,5 100024 24x1,5
TR7953 Nakrętka koronowa 24x1,5 01113285 24x1,5 koronowa
TR8134 Nakrętka koronowa piasty koła m24x1 5 03388451 24x1,5 koronowa
TR48866 Nakrętka m24x1 5g 477299 24x1,5L
TR195417 Nakrętka 14M7519 24x2
TR276996 Nakrętka 3015395X1 25x1,5
TR35215 Nakrętka wałka atakującego m26 apl3052 i apl3054 A52070 26
TR29628 Nakrętka stabilizatora do wspawania m27x3 291870040100 27X3
TR200184 Nakrętka L171642 27x1,5
TR149487 Nakrętka m27 x 2,0 406729A1 27x2
TR8685 1426046M2 Nakrętka wieszaka a 18 1 b gwint m27x3 1426046M1 27x3
TR22275 Nakrętka koronowa piasty koła przedniego m28x1 5 03390801 28X1,5
TR32579 Nakrętka kontrująca przegubu rozmiar m28x1 5rh F816300100050 28X1,5
TR139886 Nakrętka blokująca M28x1.5 L116259 28x1,5
TR200185 Nakrętka L171643 28x1,5
TR277000 Nakrętka F835700030110 28x1,5
TR198929 Nakrętka m30x1,5 X428808200000 30x1,5
TR348351 Nakrętka lewa 30x2 417783M1 30x2L
TR39929 Nakrętka ataku m32 x 1 0 81234C1 32X1
TR72509 Nakrętka 5122985 32x1,5
TR52968 Nakrętka koronowa piasy koła przedniego 2WD 3232281R1 33x1,5
TR77141 Nakrętka m34 x 1 5 mm 5137678 34x1,5
TR146130 Nakrętkam35 x 1 5 1966573C1 35x1,5
TR238054 Nakrętka 392771X1 35x1,5
TR348371 Nakrętka koronowa 35mm 0005008921 35x1,5
TR348372 Nakrętka koronowa 35mm 0005008921 35x1,5
TR348373 Nakrętka 0005008921 + podkładka 35mm 0005008940 35x1,5
TR236180 Nakrętka pierścieniowa m36x1,5 4205521M1 36x1,5
TR10050 Nakrętka koronowa piasty koła 882263M1 39,5 1 1/4' UNF
TR268154 Nakrętka 3015396X1 40
TR268157 Nakrętka 3794626M1 40
TR29212 Nakrętka zębatki zwolnicy m40 x 1 5 934655R1 40X1,5
TR52402 Nakrętka m40x1,5 9968032 40x1,5
TR74389 Nakrętka m40 x 1,5mm 5119147 40x1,5
TR217865 Nakrętka 3426023M1 40x1,5
TR35270 Nakrętka zębatki zwolnicy m42 apl1351 3230269R1 42
TR9922 Nakrętka ataku m44x1 25 532956M1 44x1,25
TR348248 Nakrętka 45x1,5 0002358060 45x1,5
TR348671 Nakrętka koronkowa 45x1,5 0006499430 45x1,5
TR76380 Nakrętka z gwintem M47x1,50 5169091 47x1,5
TR350157 Nakrętka koronowa 0007349590 48x1,5
TR237728 Nakrętka wtryskiwacza R134920 4x10
TR18712 Nakrętka piasty koła 50,8mm 1884289M1 50,8
TR275207 Nakrętka 1442559X1 50x1,5
TR349544 Nakrętka koronowa mimośrodu 50x1,5 0006103591 50x1,5
TR349633 Nakrętka 50x1,5 koronowa 0006103591 50x1,5
TR349634 Nakrętka + podkładka wewnętrzny fi50 0006103591 0006103380 50x1,5
TR351093 Nakrętka 50x1,5 850119 50x1,5
TR75308 Nakrętka 4984168 50x1,5 70 klucz
TR349556 Nakrętka koronowa 55x1,5 0006499900 55x1,5
TR29296 Nakrętka wałka ataku m56 x 1 5 02376455 56X1,5
TR349296 Nakrętka 420100018 6,35
TR37706 Nakrętka piasty koła m60 x 2 0 04393987 60X2
TR350055 Nakrętka zabezpieczająca 0006699220 60x1,5
TR317915 Nakrętka m6 0006264080 6x1,25
TR218134 Nakrętka pierścieniowa 3429497M1 75x1,5
TR273030 Nakrętka 3559986M1 75x1,5
TR146196 Nakrętka pierścieniowa 1966570C1 78x2
TR197166 Nakrętka 86509310 8,2 3/8' -24
TR9882 Nakrętka śruby regulacyjnej 353430X1 8,4 3/8' unf
TR232428 Nakrętka 363646X1 8,5 3/8' unf
TR239064 353431X1 Nakrętka 9,5 mm 70923434 8,5 3/8' unf
TR35244 Nakrętka koronowa mostu 3216565R1 88X1,5
TR191748 Nakrętka 4338920 8x1
TR242802 Nakrętka 01137014 8x1
TR15795 Nakrętki metryczne m8 twardość 8,8 98417658 8x1,25
TR242785 Nakrętka 01182036 8x1,25
TR6276 Nakrętka korbowodu gwint unf 7 16 390655S2 9,8 7/16' unf
TR202186 Nakrętka 33221329 9,8 7/16' unf
TR10554 Nakrętka korbowodu 9,9mm 33221327 9,9 7/16' unf
TR25035 Nakrętka M90x1,5 m90x1 5 81314C1 90X1,5
TR33382 Nakrętka zwolnicy m90x1 5rh L60094 90X1,5
TR52403 Nakrętka koronowa 9967741 94x2
TR149276 Nakrętka koronowa 3665674M1 94x2
TR149515 Nakrętka pierścieniowa m94 x 2,0 340436A1 94x2
TR1509 Nakrętka sworznia zwrotnicy m95x1,5 40113622 95x1,5 zewnętrzny gwint
TR33390 Nakrętka wałka ataku 133700420713 APL 330
TR34722 Nakrętka 81616C1 APL 345
TR11493 Nakrętka łącznika dolnego m16 lh i rh 5601133200 m16
TR11133 Nakrętka stabilizatora m20 rh lh 44012226 m20
TR8609 Nakrętka ataku 1423748M1 m45
TR35273 Nakrętka zębatki zwolnicy m60 apl3054 905653R1 60
TR38156 Nakrętka zwolnicy 81678C1 100



 

Zobacz też inne tabele części po wymiarach :


 

Przejdź do strony głównej
Awaria

Błąd wczytywania sklepu. Wystąpił problem z połączeniem z bazą danych sklepu.

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu skontaktuj się z obsługą techniczną oprogramowania.

Warning: Unknown: Cannot call session save handler in a recursive manner in Unknown on line 0