Strona główna » Iveco FPT 8045M08.20
Iveco FPT 8045M08.20
Tylko promocje
O-ring 10,77x16x2,62 mm 14456981
dodaj do schowka
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Nakrętka 8X1 4338920
Nakrętka 8X1 4338920
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Wałek dźwigienek zaworowych fi.18x429mm 4842403
szt. Do koszyka
Koło zębate 98459487
Koło zębate 98459487
Koło 57z napędu 4812932 504096315
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Zasilanie pompy zasilanie 98467028
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Sworzeń 4600367
Sworzeń 4600367
Zaślepka Spenco 14282470
Zaślepka Spenco 14282470
Wałek rozrządu z kołem 54z kpl. fi104mm 98425868
Wspornik 4784055
Wspornik 4784055
Element 14457481
Element 14457481
Panewka główna -1 szlif 1930813
Przednia pokrywa C5NN7N054B 16988101
Tuleja 98413424
Tuleja 98413424
Panewka korbowa 1para -3 szlif 0 762mm 1930184