Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55A580
Iveco FPT 8045U06.55A580
Tylko promocje
Śruba 4699783
Śruba 4699783
dodaj do schowka
Łącznik 98415712 17288681
Łącznik 98415712 17288681
dodaj do schowka
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Wałek dźwigienek zaworowych fi.18x429mm 4842403
szt. Do koszyka
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
szt. Do koszyka
Panewki korbowe -3 szlif 3X1930184
Zestaw Spenco 500303658
Zestaw Spenco 500303658
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Wspornik 4784055
Wspornik 4784055
Panewki główne -1 szlif 1930813(4X)
Element 98401723
Element 98401723
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Pokrywa 4786512 98469840 504120950
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
Rolka 4600187
Rolka 4600187
Alternator 55A 4772683 4808498
Alternator 55A 4772683 4808498
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Pierścienie tłokowe 0 6mm 193-1001
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952