Strona główna » Iveco FPT 8061M12.02
Iveco FPT 8061M12.02
Tylko promocje
Rozrusznik 44008814 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
dodaj do schowka
Corredo m.a. 79033953
Corredo m.a. 79033953
dodaj do schowka
Wałek 4838844
Wałek 4838844
szt. Do koszyka
Śruba 16043421
Śruba 16043421
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
szt. Do koszyka
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Element 11234721
Element 11234721
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rolka 4619285
Rolka 4619285
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Obudowa chłodnicy oleju 4770264
Sworzeń 2,3X12 14158570
Sworzeń 2,3X12 14158570
Sprężyna zawororwa 4812347
Sprężyna zawororwa 4812347
Wałek rozrządu 4824221
Wałek rozrządu 4824221
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182