Strona główna » Iveco FPT 8061M12.11
Iveco FPT 8061M12.11
Tylko promocje
Przekładki oporowe -1 szlif 0 25mm 1901387
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Corredo m.a. 79033953
Corredo m.a. 79033953
dodaj do schowka
Podkładka 11198374 17090274
Podkładka 11198374 17090274
Piasta 4655847
Piasta 4655847
szt. Do koszyka
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
Śruba 16043421
Śruba 16043421
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Obudowa chłodnicy oleju 4770264
Rolka 4619285
Rolka 4619285
Wałek 4838844
Wałek 4838844
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
Wałek rozrządu 4824221
Wałek rozrządu 4824221
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Element 11234721
Element 11234721
Sprężyna zawororwa 4812347
Sprężyna zawororwa 4812347
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Zestaw głowicy cylindra 98464753
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182