Strona główna » Iveco FPT 8061M12.12
Iveco FPT 8061M12.12
Tylko promocje
Pompa wody z piastą 98403015
Pompa wody z piastą 98403015
dodaj do schowka
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
dodaj do schowka
Pompa hydrauliczna 5179714 5129483
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Pompa hydrauliczna 33cm LH przeplyw 16l min 5179719
szt. Do koszyka
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Przekładnia z.49 4769414
Przekładnia z.49 4769414
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Para Pasków 1150 X 10 4796328
szt. Do koszyka
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Śruba 10X1,25X100 15971824
Śruba 10X1,25X100 15971824
Koło pasowe 4619286
Koło pasowe 4619286
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000
Pompa olejowa 4802609 4770250 4790863
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Łącznik pompy wody 30mm 4770247
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Miseczka ZAWORU 4780559 4817424
Śruba dwustronna 8x1,25x57 13517530
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Brok fi 16 14328501
Brok fi 16 14328501
Śruba piasty m16 l 35 mm 628-16040