Strona główna » Iveco FPT 8061M12.31
Iveco FPT 8061M12.31
Tylko promocje
Łącznik 98415712 17288681
Łącznik 98415712 17288681
dodaj do schowka
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
dodaj do schowka
Koło pasowe 4619286
Koło pasowe 4619286
Śruba 10X1,25X100 15971824
Śruba 10X1,25X100 15971824
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
szt. Do koszyka
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000
szt. Do koszyka
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Pompa hydrauliczna 5179719
Pompa hydrauliczna 5179719
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Łącznik pompy wody 30mm 4770247
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Pompa hydrauliczna 33cm LH przeplyw 16l min 5179719
Pompa wody z piastą 98403015
Pompa wody z piastą 98403015
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Pompa olejowa 4802609 4770250 4790863
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Odstojnik 29x36x52mm 42531232
Odstojnik 29x36x52mm 42531232
Przekładnia z.49 4769414
Przekładnia z.49 4769414
Corredo m.a. 79033953
Corredo m.a. 79033953
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182