Strona główna » Iveco FPT GE8035M06.20A60S
Iveco FPT GE8035M06.20A60S
Tylko promocje
Wałek 4784054
Wałek 4784054
dodaj do schowka
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Korbowód 98461751
Korbowód 98461751
Zaślepka Spenco 14282470
Zaślepka Spenco 14282470
szt. Do koszyka
Koło zębate 98459486
Koło zębate 98459486
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Uszczelka pokrywy klawiatury 99460554
Przednia pokrywa C5NN7N054B 16988101
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Panewka główna -1 szlif 1930813
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rozrusznik- Spenco 10902321
Wał korbowy 3cyl. 98461246
Wał korbowy 3cyl. 98461246
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Podkładładki oporowe -2 szlif 1901388
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Podkładładki oporowe 1901386
Podkładładki oporowe 1901386
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Zestaw rur 500303653
Zestaw rur 500303653
Sworzeń 98414013
Sworzeń 98414013
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524
Alternator 87735076
Alternator 87735076
Piasta 4655915
Piasta 4655915
Pierścienie tłokowe 0 6mm 193-1001
Głowica Spenco 14048211
Głowica Spenco 14048211
Panewki główne -2 szlif 1930814(5X)
Element 98401723
Element 98401723
Tłok z pierścieniami0 6mm 193-1003