Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55
Iveco FPT 8045U06.55
Tylko promocje
Śruba 4699783
Śruba 4699783
dodaj do schowka
Łącznik 98415712 17288681
Łącznik 98415712 17288681
dodaj do schowka
Wałek dźwigienek zaworowych fi.18x429mm 4842403
szt. Do koszyka
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Tłumik 5157240
Tłumik 5157240
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
szt. Do koszyka
O-ring 2,9x29,6mm 86598104
O-ring 2,9x29,6mm 86598104
Nakrętka 8X1 4338920
Nakrętka 8X1 4338920
Panewki główne 1930812X5
Panewki główne 1930812X5
Element 98401723
Element 98401723
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Rura Spenco 44905154
Rura Spenco 44905154
Wałek 4784054
Wałek 4784054
Panewki główne -1 szlif 1930813(4X)
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Pierścienie tłokowe 0 6mm 193-1001
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Miska Spenco 10260160
Miska Spenco 10260160
Alternator 55A 4772683 4808498
Alternator 55A 4772683 4808498