Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55
Iveco FPT 8045U06.55
Tylko promocje
Śruba 16043421
Śruba 16043421
dodaj do schowka
Tulejka korbowodowa 98460411
Tulejka korbowodowa 98460411
dodaj do schowka
Zaślepka Spenco 14282470
Zaślepka Spenco 14282470
szt. Do koszyka
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
Klapka tłumika 5140886
Klapka tłumika 5140886
Alternator 5101645 8107964
Alternator 5101645 8107964
Śruba dwustronna 8x1,25x57 13517530
szt. Do koszyka
Tulejka wała rozrządu 4718620
Tulejka wała rozrządu 4718620
Przednia pokrywa C5NN7N054B 16988101
Wentylator 4ss392 4606454
Wentylator 4ss392 4606454
Rozrusznik 44008814 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
Podkładka 11198374 17090274
Podkładka 11198374 17090274
Korbowód 98461751
Korbowód 98461751
Alternator Spenco 4808511
Alternator Spenco 4808511
Głowica Spenco 14048211
Głowica Spenco 14048211
Zasilanie pompy zasilanie 98467028
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rozrusznik- Spenco 10902321
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Wspornik 4784055
Wspornik 4784055
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
Panewka główna -1 szlif 1930813
Alternator 14V 55A 4731648
Alternator 14V 55A 4731648
Rolka 4600187
Rolka 4600187
Piasta wału korbowego 4655845
Piasta wału korbowego 4655845
Podkładładki oporowe -2 szlif 1901388
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Wentylator dynamo 87750659
Wentylator dynamo 87750659
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182