Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55A800
Iveco FPT 8045U06.55A800
Tylko promocje
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
dodaj do schowka
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
dodaj do schowka
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Wał korbowy 4cyl. 98451529
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
szt. Do koszyka
Koło zębate 98459487
Koło zębate 98459487
Nakrętka 8X1 4338920
Nakrętka 8X1 4338920
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Wałek dźwigienek zaworowych fi.18x429mm 4842403
szt. Do koszyka
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Tłumik 5157240
Tłumik 5157240
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Przednia pokrywa C5NN7N054B 16988101
Klapka tłumika 5140886
Klapka tłumika 5140886
Wąż górny 45x180mm 4950088 8020636
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
Korbowód 98461751
Korbowód 98461751
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rozrusznik- Spenco 10902321
Wentylator 4ss392 4606454
Wentylator 4ss392 4606454
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Alternator 14V 55A 4731648
Alternator 14V 55A 4731648