Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55A800
Iveco FPT 8045U06.55A800
Tylko promocje
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rozrusznik- Spenco 10902321
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Wentylator 4ss392 4606454
Wentylator 4ss392 4606454
dodaj do schowka
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Panewka główna -1 szlif 1930813
Alternator 14V 55A 4731648
Alternator 14V 55A 4731648
szt. Do koszyka
Głowica Spenco 14048211
Głowica Spenco 14048211
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
Piasta wału korbowego 4655845
Piasta wału korbowego 4655845
Podkładładki oporowe -2 szlif 1901388
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Zasilanie pompy zasilanie 98467028
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Podkładładki oporowe 1901386
Podkładładki oporowe 1901386
Wspornik 4784055
Wspornik 4784055
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Panewki korbowe -3 szlif 4X1930184
Rolka 4600187
Rolka 4600187
Panewka korbowa 1para -3 szlif 0 762mm 1930184
Panewki główne -2 szlif 1930814(5X)
Sworzeń 98414013
Sworzeń 98414013
Panewki korbowe -4 szlif 3X1930185
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524