Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55A801
Iveco FPT 8045U06.55A801
Tylko promocje
Osłona silnika 4769748 4769749
Osłona silnika 4769748 4769749
dodaj do schowka
Tulejka korbowodowa 98460411
Tulejka korbowodowa 98460411
dodaj do schowka
Zaślepka Spenco 14282770
Zaślepka Spenco 14282770
szt. Do koszyka
Wałek 4784054
Wałek 4784054
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Laska popychacza 7,6x250 98471529
szt. Do koszyka
Śruba 16043421
Śruba 16043421
Tulejka wała rozrządu 4718620
Tulejka wała rozrządu 4718620
Koło zębate 4770056
Koło zębate 4770056
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Śruba dwustronna 8x1,25x57 13517530
Korbowód 98461751
Korbowód 98461751
Przednia pokrywa C5NN7N054B 16988101
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rozrusznik- Spenco 10902321
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
Panewka główna -1 szlif 1930813
Alternator 14V 55A 4731648
Alternator 14V 55A 4731648
Wentylator 4ss392 4606454
Wentylator 4ss392 4606454
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
Głowica Spenco 14048211
Głowica Spenco 14048211
Podkładładki oporowe -2 szlif 1901388
Panewka korbowa 1para -3 szlif 0 762mm 1930184