Strona główna » Iveco FPT 8045U06.55A801
Iveco FPT 8045U06.55A801
Tylko promocje
Panewki główne -2 szlif 1930814(5X)
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
dodaj do schowka
Panewki korbowe -3 szlif 4X1930184
szt. Do koszyka
Zasilanie pompy zasilanie 98467028
Panewki główne -1 szlif 1930813(5X)
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Panewki korbowe -4 szlif 3X1930185
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524
Zestaw Spenco 500303658
Zestaw Spenco 500303658
Wspornik 4784055
Wspornik 4784055
Panewki główne 1930812X5
Panewki główne 1930812X5
Sworzeń 98414013
Sworzeń 98414013
Panewki korbowe -3 szlif 3X1930184
Pokrywa 4786512 98469840 504120950
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Podkładka 16x22x1,5mm 4858609
Rolka 4600187
Rolka 4600187
Element 98401723
Element 98401723
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
Wentylator dynamo 87750659
Wentylator dynamo 87750659
Alternator 55A 4772683 4808498
Alternator 55A 4772683 4808498
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Pierścienie tłokowe 0 6mm 193-1001
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952