Strona główna » Iveco FPT 8061M12.22
Iveco FPT 8061M12.22
Tylko promocje
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
dodaj do schowka
Uszczelka głowicy 98456219 1907832
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
szt. Do koszyka
Element 11234721
Element 11234721
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Tłok kompletny z pierścieniami 1930186
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105