Strona główna » Iveco FPT 8061M12.22
Iveco FPT 8061M12.22
Tylko promocje
Piasta 4655847
Piasta 4655847
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Podkładładki oporowe -2 szlif 1901388
dodaj do schowka
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Brok fi 16 14328501
Brok fi 16 14328501
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
szt. Do koszyka
Podkładładki oporowe 1901386
Podkładładki oporowe 1901386
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Wałek 4838844
Wałek 4838844
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Miska Spenco 10260160
Miska Spenco 10260160
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Corredo m.a. 79033953
Corredo m.a. 79033953
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Śruba 16043421
Śruba 16043421
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Uszczelka głowicy 98456219 1907832
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
Element 11234721
Element 11234721
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Tłok kompletny z pierścieniami 1930186
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105