Strona główna » Iveco FPT 8061M12.22
Iveco FPT 8061M12.22
Tylko promocje
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
dodaj do schowka
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
dodaj do schowka
Pompa hydrauliczna 33cm LH przeplyw 16l min 5179719
szt. Do koszyka
Łącznik pompy wody 30mm 4770247
szt. Do koszyka
Pompa hydrauliczna 5179719
Pompa hydrauliczna 5179719
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Pompa wody z piastą 98403015
Pompa wody z piastą 98403015
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Śruba M6x25 901110605 86977786
Śruba M6x25 901110605 86977786
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Pompa olejowa 4802609 4770250 4790863
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Przekładnia z.49 4769414
Przekładnia z.49 4769414
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000
Koło pasowe 4619286
Koło pasowe 4619286
Śruba 10X1,25X100 15971824
Śruba 10X1,25X100 15971824
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
zębatka pompy wtryskowej 4799342
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Zestaw mot.Avv 79045355
Zestaw mot.Avv 79045355
Nakrętka 10x1,25mm 12164721
Nakrętka 10x1,25mm 12164721