Strona główna » Iveco FPT 8061M12.32
Iveco FPT 8061M12.32
Tylko promocje
Wskaźnik Spenco 14143990
Wskaźnik Spenco 14143990
dodaj do schowka
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
dodaj do schowka
Pompa hydrauliczna 5179719
Pompa hydrauliczna 5179719
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Łącznik pompy wody 30mm 4770247
szt. Do koszyka
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Pompa hydrauliczna 33cm LH przeplyw 16l min 5179719
szt. Do koszyka
Pompa wody z piastą 98403015
Pompa wody z piastą 98403015
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Pompa olejowa 4802609 4770250 4790863
Przekładnia z.49 4769414
Przekładnia z.49 4769414
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Odstojnik 29x36x52mm 42531232
Odstojnik 29x36x52mm 42531232
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
Koło pasowe 4619286
Koło pasowe 4619286
Śruba 10X1,25X100 15971824
Śruba 10X1,25X100 15971824
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000