Strona główna » Iveco FPT 8061M12.32
Iveco FPT 8061M12.32
Tylko promocje
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Piasta 4655847
Piasta 4655847
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Brok fi 16 14328501
Brok fi 16 14328501
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524
Śruba 81825363 9918125
Śruba 81825363 9918125
Rozrusznik 44008814 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
Wałek 4838844
Wałek 4838844
Pompka Paliwowa 79097363
Pompka Paliwowa 79097363
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Corredo m.a. 79033953
Corredo m.a. 79033953
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Zawór wydechowy 99432717 1908410
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Tuleja surowa 4770623
Tuleja surowa 4770623
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rolka 4619285
Rolka 4619285
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952