Strona główna » Iveco FPT 8061M12.00
Iveco FPT 8061M12.00
Tylko promocje
Uszczelka pokrywy klawiatury 4845138
dodaj do schowka
Pompa hydrauliczna 33cm LH przeplyw 16l min 5179719
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pompa hydrauliczna 5179714 5129483
Śruba przelewowa M14 10184311 10184317
Przekładki oporowe std. fi88mm 1901385
Przekładnia z.49 4769414
Przekładnia z.49 4769414
Para Pasków 1150 X 10 4796328
Para Pasków 1150 X 10 4796328
szt. Do koszyka
Śruba 4699783
Śruba 4699783
Łącznik 504123603 17288681
Łącznik 504123603 17288681
Koło zębate 98418417 4769412
Koło zębate 98418417 4769412
Obudowa mocowania pompy wody 4840211
Śruba 10X1,25X100 15971824
Śruba 10X1,25X100 15971824
zębatka pompy wtryskowej 4799342
Koło pasowe 4619286
Koło pasowe 4619286
Pompa olejowa 4802609 4770250 4790863
Uszczelka 4851004
Uszczelka 4851004
Panewki korbowe 3 cyl. STD 1930181
Zawór wydechowy 4673608 4838680
Śruba korbowodu 4780627
Śruba korbowodu 4780627
Uszczelniacz zew.24x1,5mm 98416134
Tulejka wała rozrządu 4718619
Tulejka wała rozrządu 4718619
Obudowa Filtra paliwa 80x89mm 9918386
Zębatka wału 27z 4809524 4772693
Pompa wody z piastą 98403015
Pompa wody z piastą 98403015
Koło zębate 49z 98435129
Koło zębate 49z 98435129
Śruba M6x25 901110605 86977786
Śruba M6x25 901110605 86977786
PRZEKAŹNIK 12V - 75A 30101000 v30101000