Strona główna » Iveco FPT 8061M12.00
Iveco FPT 8061M12.00
Tylko promocje
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
Wsparcie p.i. Cpt 4769710
dodaj do schowka
Podkładka 17X8,45X2 10519624
Podkładka 17X8,45X2 10519624
dodaj do schowka
śruba 10X1,25X55X25  12574521 15888721 15888724
szt. Do koszyka
Piasta 4655847
Piasta 4655847
szt. Do koszyka
Podkładładki oporowe 1901386
Podkładładki oporowe 1901386
Miska Spenco 10260160
Miska Spenco 10260160
Wspornik 4788084
Wspornik 4788084
Tuleja półwykończona 4770624
Tuleja półwykończona 4770624
Popychacz 67,26 mm 98471524
Popychacz 67,26 mm 98471524
Rura 4773064
Rura 4773064
Wałek 4838844
Wałek 4838844
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
Śruba 81825363 9918125
Śruba 81825363 9918125
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Rolka 4619285
Rolka 4619285
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
tuleja zębata pompy wtryskowej 4799061
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952