Strona główna » Iveco FPT 8061M12.00
Iveco FPT 8061M12.00
Tylko promocje
Śruba 16043421
Śruba 16043421
dodaj do schowka
Pompa wody 98497117
Pompa wody 98497117
dodaj do schowka
Tłok 104.00 1930186
Tłok 104.00 1930186
Rolka 4619285
Rolka 4619285
Panewki korbowe 4 cyl. - 2 szlif - 0,51mm 1930183
szt. Do koszyka
tuleja zębata pompy wtryskowej 4799061
Talerzyk 4780558
Talerzyk 4780558
Wieniec koła zamachowego 130z 4862411
Tulejka 4682937
Tulejka 4682937
szt. Do koszyka
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rurka głowicy 20mm 4808105
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Rozrusznik 3,0kW 504059251
Panewki korbowe 4 cyl. - 1 szlif 0,254mm 1930182
Element 11234721
Element 11234721
Dźwigienka zaworu 4848973
Dźwigienka zaworu 4848973
Rozrusznik 12V - 3,0kW 504059251 500338952
Zaślepka Spenco 10160704
Zaślepka Spenco 10160704
Rozrusznik 44008814 500338952
Rozrusznik 44008814 500338952
Obudowa chłodnicy oleju 4770264
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Sworzeń x ingr.D.37 4769416
Odpowietrznik 4812047
Odpowietrznik 4812047
Sworzeń 2,3X12 14158570
Sworzeń 2,3X12 14158570
Zawór ssący 4824417 1908408
Zawór ssący 4824417 1908408
Wałek rozrządu 4824221
Wałek rozrządu 4824221
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wał korbowy 6cyl. 4785107
Wentylator dynamo 87750659
Wentylator dynamo 87750659
Panewki korbowe 3 cyl. - 1 szlif - 0,254mm 1930182